Doprava zdarma

Abrick Maxi Vozík s kostkami 40 ks

Velké kostičky pro nejmenší ve veselých barvách v praktickém vozíku. Součástí i základna pro stavění. Rozměry vozíku bez rukojeti: 38 x 27,5 x 26 cm.

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: Abrick Maxi Vozík s kostkami 40 ksSkladem u dodavatele (20 a více ks), zboží u Vás bude 24.1.2018
Původní cena:
628 Kč
Cena vč. DPH:
509 Kč
Cena bez DPH:
421 Kč

ECOIFFIER
H034293

Dětská stavebnice Maxi Abrick ve vozíku na kolečkách je pěkná hračka vhodná pro všechny děti od 12 měsíců. Stavebnice je tvořena 40 velkými kostkami v praktickém červeno-modrém vozíku, jehož víko poslouží zároveň jako podložka na skládání. Kostky ze stavebnice Maxi Abrick mají pestré barvy, jsou různých velikostí a dají se z nich poskládat všelijaké stavby. S barevnými kostkami se dobře manipuluje, snadno do sebe zapadají. Vozík na tažení se dvěma kolečky a rukojetí, který je součástí této dětské stavebnice, je zárukou toho, že v dětském pokoji už nikdy nebude nepořádek kvůli rozházení stavebnici. Rozměry hračky jsou: 38*26*28 cm.

Tím, že děti plánují, navrhují, skládají a bourají domky, hrady, zámky a bunkry, rozvíjí se jejich logické a prostorové myšlení. Zkoumají, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, zajímají se o vnější svět. Přibližují se světu dospělých, kteří si staví nebo navrhují vlastní domky. Také se rozvíjí i fantazie a kreativita. Děti si do stavebnice mohou přinést plyšáků nebo jiné hračky a vymýšlet pohádkové příběhy a dobrodružství. Manipulací s kostkami si posilují jemnou motoriku a manuální dovednosti. Tato sada dětských kostek tedy všestranně přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji děťátka a proto nesmí chybět v pokojíčku vaší ratolesti.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Značka Écoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně liší francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.