Doprava zdarma

Albi Černé sluchátko na mobil

Sluchátko je stylizované do starých let. Stačí sluchátko pomocí kabelu propojit s vaším mobilním telefonem a můžete hovořit do retro sluchátka, jako byste měli místo mobi...

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: Albi Černé sluchátko na mobilZboží nelze koupit, protože neznáme jeho přesnou dostupnost.
Původní cena:
250 Kč
Cena vč. DPH:
205 Kč
Cena bez DPH:
169 Kč

ALBI
ALBI0398

Sluchátko je stylizované do starých let. Stačí sluchátko pomocí kabelu propojit s vaším mobilním telefonem a můžete hovořit do retro sluchátka, jako byste měli místo mobilu klasickou pevnou linku.

Toto "utržené" sluchátko je ideální pro zpestření pracoviště, kde často voláte. Pokud jdete večer ven s přáteli, jistě je pobavíte, když místo normálního mobilního telefonu vytáhnete toto kuriózní historické sluchátko. Dnešní mobilní telefony jsou tak tenké a malé, že má někdy člověk pocit, že ani nedrží telefon.

Když telefonujete s tímto sluchátkem, máte opravdu pocit, že telefonujete, přesně tak jako za starých časů. Je to velmi pohodlné držet ho v ruce a navíc sluchátko a mikrofon jsou přesně tam, kde mají být, přímo na uchu a ústech. Sluchátko pohlcuje záření z mobilního telefonu, není na baterie (napájení mobilním telefonem) a je kompatibilní se Smartphone.

Sluchátko je kompatibilní s telefony, které mají možnost připojení přes 3,5mm jack - např. některé typy: Blackberry, Samsung, LG, iPhone, Motorolla a další.

Rozměry:
balení: 25,2 × 8,4 × 7,4 cm
sluchátko: 21,3 × 6,3 × 6,2 cm
Barva: černá