Doprava zdarmaChemoplast Dětská houpačka

Snad každé dítko miluje houpání na houpačce. Tuto pestrobarevnou můžete zavěsit na zahradě i doma a pozorovat radost vašeho zlatíčka.

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: Chemoplast Dětská houpačkaSkladem (3 ks), zboží u Vás bude 3.10.2023
Cena vč. DPH:
425 Kč
Cena bez DPH:
351 Kč

CHEMOPLAST
H000825

HOUPAČKA SE VYRÁBÍ V NĚKOLIKA BAREVNÝCH VARIANTÁCH. VARIANTA JE DODÁVÁNA POUZE DLE AKTUÁLNÍCH SKLADOVÝCH ZÁSOB A NELZE JI VYBRAT.

Obrázky jsou ilustrační.


Tradiční dětská houpačka se hodí domů i na zahradu. Houpačka je zavěšená na laně s oky, délku lana lze upravit pod sedačkou.

  • Rozměry: 45,5 x 39,5 x 30 cm. Testováno statickou zátěží 200 kg.
  • Houpačka je vyrobena z plastu. Maximální nosnost houpačky je cca 35 kg.  
  • Cena je za 1 ks.
  • Věk: 3+

Doporučení:
Houpačku umístěte tak, aby byl dodržen bezpečný odstup od stěn a jiných předmětů. Podlahu volte z materiálů tlumících náraz nebo trávník. Na zavěšení použijte háky zatočené o 540 °, aby při houpání nedošlo k vyháknutí z háků.

Upozornění:
Pravidelně kontrolujte stav lan, uzlů a závěsných kroužků. Při jejich případném porušení hrozí nebezpečí převrácení nebo pádu. Poškozené díly před dalším použitím vyměňte. Maximální zatížení je cca 35 kg.

Varování:
Určeno pouze pro domácí použití (v místnosti nebo venku). Mladší děti 3 let mohou z houpačky vypadnout (vyklouznout), vzhledem ke svým tělesným rozměrům a fyzické zdatnosti. Obsahuje dlouhé šňůry, hrozí nebezpečí uškrcení. Obal není hračka, odstraňte ho z dostahu dítěte.

Výrobek odpovídá požadavkům harmonizovaných norem EN 71-1 a71-8, ověřeno notifikovanou osobou č. 1023.