Doprava zdarmaKrtek autíčko-pískající

Krteček v jezdícím barevném autíčku zapíská při zmáčknutí krtka. Hračka Krteček s autíčkem je ze dřeva a také je zdravotně nezávadný, mezi dětmi a rodiči velmi oblíbené. Auta, to jsou hračky, které potěší malé i velké.

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: Krtek autíčko-pískajícíSkladem (20 a více ks), zboží u Vás bude 4.12.2023
Cena vč. DPH:
188 Kč
Cena bez DPH:
155 Kč

DETOA
H007636

Krteček v jezdícím barevném autíčku zapíská při zmáčknutí krtka. Hračka Krteček s autíčkem je ze dřeva a také je zdravotně nezávadný, mezi dětmi a rodiči velmi oblíbené. Auta, to jsou hračky, které potěší malé i velké a když se ještě do autíčka přidá krteček, který je znám po celém světě a je velmi oblíbený, to je pak ta pravá hračka pro Vaše děti. Krteček v autíčku je vhodný jak pro holky, tak pro kluky.
 

Auto s krtečkem je ve dvou barevných provedeních. Barva je žlutá a červená.

Varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob. Obrázek je pouze ilustrační.

Cena je za 1 ks zboží.

Rozměry výrobku: 160 x 160 x 75 mm.

Materiál: dřevo

krteček s autíčkem je vhodný pro děti od 1 roku.
 

Detoa je český výrobce dřevěných hraček s tradicí od roku 1908. Firma působí jako jeden z posledních výrobců dřevěných hraček nejen v ČR, ale i Evropě a snaží se o zachování originální, léty prověřené kvality materiálů i ručního zpracování. Dnes opět získávají pozornost nejen díky kvalitě, zdravotní nezávadnosti, ale také pro jejich podporu rozvoje motorických schopností dětí, což většinou dnes nejrozšířenější plastové hračky z Číny postrádají. Použití dřeva navíc napomáhá budování vztahu k přírodním materiálům a kreativitě.

K hraní s autíčkem si můžete pustit písničku, Krteček a autíčko: