Doprava zdarmaLEGO City 60282 Velitelská jednotka hasičů

Lego City 60282 Velitelská jednotka hasičů Vzrušující stavebnice Velitelská jednotka hasičů (60282) od LEGO® City se může pochlu...

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: LEGO City 60282 Velitelská jednotka hasičůSkladem u dodavatele (20 a více ks), zboží u Vás bude 2.6.2022
Cena vč. DPH:
1 466 Kč
Cena bez DPH:
1 212 Kč

LEGO
H060218

Lego City 60282 Velitelská jednotka hasičů

Vzrušující stavebnice Velitelská jednotka hasičů (60282) od LEGO® City se může pochlubit klasickým hasičským autem s funkční vysokozdvižnou plošinou. Děti se mohou těšit na celou řadu postav z LEGO City TV, včetně Boba, Feldman a robota jménem Toastie, který z vodního děla vystřeluje dílky znázorňující vodu. Přeneste svého malého hrdinu přímo do děje seriálu LEGO City Dobrodružství, kde bude mít děj pod palcem!


Ideální stavebnice pro děti od 5 let
V krabici této LEGO City sady najdete jednoduchý návod na stavění. Nebo si můžete stáhnout návod Instructions PLUS v rámci bezplatné aplikace s LEGO návody na stavění pro chytré telefony a tablety. S tímto interaktivním návodem na stavění s úžasnými nástroji přibližování a otáčení se děti rychle stanou opravdovými mistry!


Kreativní hraní pro děti
Požárnické sady od LEGO City otevírají bránu do světa plného zábavy, kde se dobře daří kreativitě. Samozřejmostí jsou budovy s rozličnými funkcemi, realistická vozidla a sympatické postavy inspirující k nápaditému přehrávání scénářů z reálného života.

Parametry: 

  • Výrobce: Lego
  • Materiál: plast
  • Určeno pro kluky
  • Věk: 6+
  • Rozměry balení: 28,2 x 48 x 6,1 cm