Doprava zdarmaMazlící oslík "LAKI"

Mazlící oslík LAKI je plyšová hračka vyrobená z velmi měkkého a příjemného materiálu. Plyšák je zároveň chrastítkem. Vyniká svojí barevností. Jeho tělíčko je fialové s všitými oranžovými oušky, a kopýtky, tlamičku a sedlo je ve žluté barvě.

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: Mazlící oslík "LAKI"Skladem u dodavatele (10 ks), zboží u Vás bude 7.12.2023
Cena vč. DPH:
228 Kč
Cena bez DPH:
188 Kč

NINY
71010282

Mazlící oslík LAKI je plyšová hračka vyrobená z velmi měkkého a příjemného materiálu. Plyšák je zároveň chrastítkem. Vyniká svojí barevností. Jeho tělíčko je fialové s všitými oranžovými oušky, a kopýtky, tlamičku a sedlo je ve žluté barvě. V jeho ouškách je všitý materiál, který při dotyku vydává zvuk mačkaného papíru. Pro trénink jemné motoriky také slouží knoflík ze dřeva s tkaničkami. Obsahuje úchyt, který může sloužit jako kousátko a za který je možné ho pověsit na kočárek. Design je od německé návrhářky Britty Hurter. Kolekce NINY je zaměřená především na výrobky pro naše nejmenší. Malý oslík se jistě jak Vám, tak i vašem dětem bude líbit.

Rozměry: šířka 23 cm, výška 21,5 cm.
Baleno v sáčku.
Mazlící oslík je vhodný pro děti od narození.

Výrobky značky Niny vznikly ve spolupráci s německou designérkou Brittou Hurter připravuje své návrhy nejen pro hračkářské společnosti, ale spolupracuje i s řadou výrobců textilu a bytových doplňků.Britta Hurter klade ve svých návrzích důraz nejen na design, ale i na funkčnost hraček. Kolekce NINY je zaměřená především na výrobky pro naše nejmenší a to již od kategorie 0+.