Doprava zdarmaPopelářský vůz Playmobil

Staňte se opravdovým popelářem se stavebnicí Playmobil. Vyzkoušíte si jaké to je být popelářem a jak těžká práce to může být. Popelářské auto je pojízdné vozidlo pro děti, které již po prvním pohledu na hračku si budou s touto hračkou hrát.

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: Popelářský vůz PlaymobilSkladem (20 a více ks), zboží u Vás bude 5.12.2023
Cena vč. DPH:
349 Kč
Cena bez DPH:
288 Kč

PLAYMOBIL
PM0287

Staňte se opravdovým popelářem se stavebnicí Playmobil. Vyzkoušíte si jaké to je být popelářem a jak těžká práce to může být. Popelářské auto je pojízdné vozidlo pro děti, které již po prvním pohledu na hračku si budou s touto hračkou hrát a se kterým zažijí děti spoustu legrace. Mohou jezdit a vyvážet odpad jako správný popelář. Součástí balení je popelnice a pytel s odpadem, které jsou graficky označeny tak, aby děti učily třídit odpad. A byli s tím už od malička spjaty. Hračka je absolutně hygienická, lehce omyvatelná, nepouští barvu.

Popelářský vůz Playmobil 1.2.3 je bezpečný, bez ostrých hran, barevný a plný fantazie. Svou všestranností pomáhá dětem v jejich rozvoji. Neobsahuje malé díly, které by děti mohly spolknout.

Velikost figurky: 7 cm

Popelářský vůz je vhodné pro děti od 18 měsíců

Playmobil 1.2.3 je bezpečný, bez hran, barevný a plný fantazie. Svou všestranností pomáhá dětem v jejich rozvoji. Neobsahuje malé díly, které by děti mohly spolknout. Hračky jsou absolutně hygienické, lehce omyvatelné, nepouštějí barvu. Pro děti od 18 měsíců.