Doprava zdarmaSIKU Blister 1322 - Nákladní vozidlo s dopravními značkami

NÁKLADNÍ VOZIDLO S DOPRAVNÍMI ZNAČKAMI (7,7 x 3,9 x 2,2 cm)

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: SIKU Blister 1322 - Nákladní vozidlo s dopravními značkamiSkladem (20 a více ks), zboží u Vás bude 23.10.2020
Původní cena:
112 Kč
Cena vč. DPH:
96 Kč
Cena bez DPH:
79 Kč

SIKU
71001322

Nákladní auto silniční údržby s dopravními značkami. Značky jsou na korbě náklaďáku zasunuty v plastovém podstavci. Značky jsou vyrobeny z plastu. Sda obsahuje 8 dopravních značek a dají se z auta sundat s podstavcem, v kterém jsou ukotveny. Korba od náklaďáku je upevněna bez možnosti zvedání.

  • Rozměry: 7,7 x 3,9 x 2,2 cm
  • Věk: 3+

Modely Siku díky svému zpracování jsou vhodné téměř pro všechny generace. Hodí se totiž mimo dětského hraní i ke sběratelským účelům. V současné době mají hračky Siku širokou základnu fanoušků po celém světě.

Firma Siku vznikla již  v roce 1921 v Německu a tradici výroby Siku modelů si drží od roku  1951, kdy vystavuje své první kousky.  V roce 1959 zavádí na trh nové modely letadel, které mají obrovský úspěch.

Veškeré výrobky splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti, aby byly tyto požadavky splněny jsou všechny produkty vyrobeny ze zinku a neobsahují změkčující PVC náplně. Siku modely nejsou vhodné pro děti do 3 let, protože hrozí polknutí nebo vdechnutí malých součástek.

Prohlédněte si detailně SIKU Blister - Nákladní vozidlo s dopravními značkami v 3D náhledu zde: