Doprava zdarmaSIKU Blister 1445 - Mercedes SLS

MERCEDES SLS

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: SIKU Blister 1445 - Mercedes SLSZboží nelze koupit, protože neznáme jeho přesnou dostupnost.
Cena vč. DPH:
129 Kč
Cena bez DPH:
107 Kč

SIKU
71001445

SIKU Blister - Mercedes SLS

Mercedes SLS ve stříbrné barvě je detailně propracovaný model, který ocení nejen děti, ale i sběratelé. Autíčko je vyrobeno v měřítku 1:55 a je techniky funkční. Dveře jsou otevírací. 

  • Rozměr: 8,4 x 3,7 x 2,3 cm
  • Rozměr balení: 9,7 x 4,8 x 7,8 cm
  • Výrobce: Siku
  • Materiál: kov/plast
  • Věk: 3+

HRAČKA SE VYRÁBÍ V NĚKOLIKA VARIANTÁCH, VARIANTA JE DODÁVÁNA POUZE DLE AKTUÁLNÍCH SKLADOVÝCH ZÁSOB. VARIANTU NELZE VYBRAT, PROTOŽE NEMŮŽEME OVLIVNIT, CO NÁM DODAVATEL POŠLE. Děkujeme za pochopení. Obrázky jsou ilustrační.

Cena je za 1 ks.

Modely Siku díky svému zpracování jsou vhodné téměř pro všechny generace. Hodí se totiž mimo dětského hraní i ke sběratelským účelům. V současné době mají hračky Siku širokou základnu fanoušků po celém světě.

Firma Siku vznikla již  v roce 1921 v Německu a tradici výroby Siku modelů si drží od roku  1951, kdy vystavuje své první kousky.  V roce 1959 zavádí na trh nové modely letadel, které mají obrovský úspěch.

Veškeré výrobky splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti, aby byly tyto požadavky splněny jsou všechny produkty vyrobeny ze zinku a neobsahují změkčující PVC náplně. Siku modely nejsou vhodné pro děti do 3 let, protože hrozí polknutí nebo vdechnutí malých součástek.

Prohlédněte si detailně Mercedes SLS v 3D náhledu zde: