Doprava zdarmaSIKU Blister 1450 - BMW M3 Coupé

SIKU Blister - BMW M3 Coupé Klasický sportovní vůz M3 od BMW se svým nízkým profilem a trendy dvoubarevným lakov&aacut...

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: SIKU Blister 1450 - BMW M3 CoupéSkladem u dodavatele (20 a více ks), zboží u Vás bude 12.12.2023
Cena vč. DPH:
138 Kč
Cena bez DPH:
114 Kč

SIKU
71008584

SIKU Blister - BMW M3 Coupé

Klasický sportovní vůz M3 od BMW se svým nízkým profilem a trendy dvoubarevným lakováním již ve stánku působí jako rychlý závodní kůň. S 400 HP se výkon tohoto modelu odráží v jeho elegantním kovovém těle. Otvírací dveře odhalí detaily sportovního kokpitu se sedadly. Ráfky sportovních kol a autentický zadní profil s typickými výfukovými koncovkami poskytují spoustu detailů, které podtrhují nejvyšší sílu tohoto modelu. 

  • Rozměr: 8 x 3,4 x 2,6 cm
  • Rozměr balení: 9,7 x 3,8 x 7,8 cm 
  • Výrobce: Siku
  • Materiál: kov/plast
  • Věk: 3+

BMW M3 Coupé je do detailů propracovaný model luxusního auta. Hračky Siku jsou vyráběné z kvalitních kovových a plastových materiálů. 

Siku je německý výrobce modelů aut, zemědělské techniky, stavebních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel, vyznačující se kvalitou a precizním zpracováním výrobků. Modely jsou technicky funkční a kromě dětí nadchnou i nejednoho sběratele.

HRAČKA SE VYRÁBÍ V NĚKOLIKA VARIANTÁCH, VARIANTA JE DODÁVÁNA POUZE DLE AKTUÁLNÍCH SKLADOVÝCH ZÁSOB. VARIANTU NELZE VYBRAT, PROTOŽE NEMŮŽEME OVLIVNIT, CO NÁM DODAVATEL POŠLE. Děkujeme za pochopení. Obrázky jsou ilustrační.

Cena je za 1 ks.

Prohlédněte si detailně SIKU Blister - BMW M3 Coupé v 3D náhledu zde (obrázek je ilustrační):