Doprava zdarmaSIKU Blister 1615 - Tramvaj

TRAMVAJ v měřítku 1:55

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: SIKU Blister 1615 - TramvajSkladem u dodavatele (20 a více ks), zboží u Vás bude 6.6.2023
Cena vč. DPH:
174 Kč
Cena bez DPH:
144 Kč

SIKU
71001615

SIKU Blister - Tramvaj

K doplnění škály vozidel městské dopravy tramvají je tento výjimečný model v designu s obrázky města a letadel. Kloub v prostřední části tramvaje umožňuje lehké ohýbání vpravo i vlevo . Ve spodní části modelu je 8 malých kol. Tramvaj je vyrobena z kovu s plastovými doplňky.

Tramvaj se vyrábí ve více variantách. Varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob. Obrázky jsou ilustrační. Cena je za 1 ks.

  • Měřítko: 1:55
  • Rozměr: 17,5 x 2,4 x 4 cm
    Rozměr balení: 19,7 x 2,5 x 7,8 cm
  • Výrobce: Siku
  • Materiál: kov/plast
  • Věk: 3+

Modely Siku díky svému zpracování jsou vhodné téměř pro všechny generace. Hodí se totiž mimo dětského hraní i ke sběratelským účelům. V současné době mají hračky Siku širokou základnu fanoušků po celém světě.
Firma Siku vznikla již  v roce 1921 v Německu a tradici výroby Siku modelů si drží od roku  1951, kdy vystavuje své první kousky.  V roce 1959 zavádí na trh nové modely letadel, které mají obrovský úspěch.
Veškeré výrobky splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti, aby byly tyto požadavky splněny jsou všechny produkty vyrobeny ze zinku a neobsahují změkčující PVC náplně. Siku modely nejsou vhodné pro děti do 3 let, protože hrozí polknutí nebo vdechnutí malých součástek.

Prohlédněte si detailně SIKU Blister - Tramvaj v 3D náhledu zde: