Doprava zdarmaSIKU Farmer 1954 - Traktor John Deere s lesním přívěsem 1:50

TRAKTOR JOHN DEERE S LESNÍM PŘÍVĚSEM v měřítku 1:50

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: SIKU Farmer 1954 - Traktor John Deere s lesním přívěsem 1:50Skladem (20 a více ks), zboží u Vás bude 19.1.2021
Původní cena:
728 Kč
Cena vč. DPH:
571 Kč
Cena bez DPH:
472 Kč

SIKU
71001954

Traktor John Deere s lesním přívěsem je impozantní zařízení, které zvládne jakoukoliv lesnickou práci.

SIKU Farmer je edice vysoce kvalitně zpracovaných a realistických modelů všech oblíbených zemedělských strojů a zařízení. Všechny hračky v této produktové řadě jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a s vysokým důrazem na autentičnost zpracování. Mnohé nabízejí také zábavné mechanické funkce. Nechte se unést světem poctivé práce - světem farmářů a zemědělců.

  • Rozměry: 25,4 x 5,4 x 11,6 cm
  • Měřítko: 1:50
  • Věk: 3 +

Modely Siku díky svému zpracování jsou vhodné téměř pro všechny generace. Hodí se totiž mimo dětského hraní i ke sběratelským účelům. V současné době mají hračky Siku širokou základnu fanoušků po celém světě.

Firma Siku vznikla již  v roce 1921 v Německu a tradici výroby Siku modelů si drží od roku  1951, kdy vystavuje své první kousky.  V roce 1959 zavádí na trh nové modely letadel, které mají obrovský úspěch.

Veškeré výrobky splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti, aby byly tyto požadavky splněny jsou všechny produkty vyrobeny ze zinku a neobsahují změkčující PVC náplně. Siku modely nejsou vhodné pro děti do 3 let, protože hrozí polknutí nebo vdechnutí malých součástek.

Prohlédněte si detailně SIKU Farmer -  Traktor John Deere s lesním přívěsem  v 3D náhledu zde: