Doprava zdarmaSIKU Super 1834 Těžký tahač s bagrem

SIKU Super - Těžký tahač s bagrem a doprovodným vozidlem SIKU Super – Těžký tahač s bagrem a dopravními značkami. Výkonn&aacut...

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: SIKU Super 1834 Těžký tahač s bagremSkladem (20 a více ks), zboží u Vás bude 29.10.2021
Původní cena:
1 176 Kč
Cena vč. DPH:
949 Kč
Cena bez DPH:
784 Kč

SIKU
71001834

SIKU Super - Těžký tahač s bagrem a doprovodným vozidlem

SIKU Super – Těžký tahač s bagrem a dopravními značkami. Výkonná kombinace skládající se ze čtyřnápravového tahače MAN v zeleném provedení s oddělitelným přívěsem. Přívěs má sníženou nákladní plochu, pro snadnější přepravu Liebherr pásového bagru v červeném provedení. Pásový bagr je vybaven pohyblivým ramenem s bourací koulí. Kabina je otočná o 360 stupňů. Modely strojů SIKU vynikají svou kvalitou zpracování. Dopravní značky jsou vyrobeny z plastu. 

  • Měřítko: 1:87
  • Rozměr: 36,6 x 5,5 x 18 cm
  • Rozměr balení: 40,5 x 6,5 x 14,1 cm
  • Výrobce: Siku
  • Materiál: kov/plast
  • Věk: 3+

Modely Siku díky svému zpracování jsou vhodné téměř pro všechny generace. Hodí se totiž mimo dětského hraní i ke sběratelským účelům. V současné době mají hračky Siku širokou základnu fanoušků po celém světě.

Firma Siku vznikla již  v roce 1921 v Německu a tradici výroby Siku modelů si drží od roku  1951, kdy vystavuje své první kousky.  V roce 1959 zavádí na trh nové modely letadel, které mají obrovský úspěch.

Veškeré výrobky splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti, aby byly tyto požadavky splněny jsou všechny produkty vyrobeny ze zinku a neobsahují změkčující PVC náplně. Siku modely nejsou vhodné pro děti do 3 let, protože hrozí polknutí nebo vdechnutí malých součástek.