Doprava zdarmaSIKU Super 1866 - Kamion s vlekem a sportovním letadlem, 1:87

KAMION S VLEKEM A SPORTOVNÍM LETADLEM v měřítku 1:87

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: SIKU Super 1866 - Kamion s vlekem a sportovním letadlem, 1:87Zboží nelze koupit, protože neznáme jeho přesnou dostupnost.
Cena vč. DPH:
436 Kč
Cena bez DPH:
360 Kč

SIKU
71001866

Kamion s vlekem a sportovním letadlem
Kabina řidiče a tělo vozidla má velký prostor pro třínápravový, nízký nakladač se sportovním letadlem. Kovové letadlo s pohyblivým rotorem, točícími se koly je vyrobeno s mnoha originálními detaily. Odnímatelnými křídly se snadno manipuluje a jsou připravena na všechny typy leteckých kousků. 

  • Měřítko: 1:87
  • Rozměr: 22,2 x 7,3 x 4,5 cm
  • Rozměr balení: 26 x 4,8 x 7,5 cm
  • Věk: 3+
  • Výrobce:  Siku
  • Materiál: kov/plast

Modely Siku díky svému zpracování jsou vhodné téměř pro všechny generace. Hodí se totiž mimo dětského hraní i ke sběratelským účelům. V současné době mají hračky Siku širokou základnu fanoušků po celém světě.

Firma Siku vznikla již  v roce 1921 v Německu a tradici výroby Siku modelů si drží od roku  1951, kdy vystavuje své první kousky.  V roce 1959 zavádí na trh nové modely letadel, které mají obrovský úspěch.

Veškeré výrobky splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti, aby byly tyto požadavky splněny jsou všechny produkty vyrobeny ze zinku a neobsahují změkčující PVC náplně. Siku modely nejsou vhodné pro děti do 3 let, protože hrozí polknutí nebo vdechnutí malých součástek.

Prohlédněte si detailně SIKU Super - Kamion s vlekem a sportovním letadlem v 3D náhledu zde: