Doprava zdarmaSIKU Super 2542 - Osobní vozidlo s obytným přívěsem 1:55

PORSCHE CAYENNE TURBO a "EXCLUSIVE EMOTION" KARAVAN v měřítku 1:55 (115 x 255 x 59 mm)

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: SIKU Super 2542 - Osobní vozidlo s obytným přívěsem 1:55Skladem (20 a více ks), zboží u Vás bude 7.12.2022
Cena vč. DPH:
506 Kč
Cena bez DPH:
418 Kč

SIKU
71002542

Nepřehlédnutelný komplet Porsche Cayenne Turbo a "Exclusive Emotion" karavan od firmy Dethleff.

Sada Porsche Cayenne Turbo jako tažné auto a "Exclusive Emotion" karavan od firmy Dethleff tvoří krásnou výletní dvojici.

Porsche Cayenne je vypracován do jemných detailů a karavan s mnoha funkcemi a velkým množstvím nápisů dotváří dobrý pocit z tohoto modelu. Karavan má odnímatelnou střechu, takže můžete bez problémů nahlédnout dovniř a hrát si s figurkami, které jsou součástí sady. Karavanu, stejně jako modelu Porsche, se otevírají dveře.

Sada také obsahuje čtyři figurky, dvě židle, stolek, lehátko, gril a slunečník.

Vyrobeno v celokovovém provedení s nejjemnějšími detaily, které tak dotváří jejich opravdovost.

  • Měřítko: 1:55
  • Rozměry balení: 11,5 x 25,5 x 5,9 cm
  • Rozměry produktu: 22,8 x 4,4 x 4,7 cm
  • Výrobce:  Siku
  • Věk: 3+

HRAČKA SE VYRÁBÍ V NĚKOLIKA VARIANTÁCH, VARIANTA JE DODÁVÁNA POUZE DLE AKTUÁLNÍCH SKLADOVÝCH ZÁSOB. VARIANTU NELZE VYBRAT, PROTOŽE NEMŮŽEME OVLIVNIT, CO NÁM DODAVATEL POŠLE. Děkujeme za pochopení. Obrázky jsou ilustrační.

Cena je za 1 ks.

-----

Modely Siku díky svému zpracování jsou vhodné téměř pro všechny generace. Hodí se totiž mimo dětského hraní i ke sběratelským účelům. V současné době mají hračky Siku širokou základnu fanoušků po celém světě.

Firma Siku vznikla již  v roce 1921 v Německu a tradici výroby Siku modelů si drží od roku  1951, kdy vystavuje své první kousky.  V roce 1959 zavádí na trh nové modely letadel, které mají obrovský úspěch.

Veškeré výrobky splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti, aby byly tyto požadavky splněny jsou všechny produkty vyrobeny ze zinku a neobsahují změkčující PVC náplně. Siku modely nejsou vhodné pro děti do 3 let, protože hrozí polknutí nebo vdechnutí malých součástek.

-----

 

Prohlédněte si detailní 3D náhled zde: