Doprava zdarmaTraktor DEUTZ AGROTRON

BRUDER 2070 - Traktor DEUTZ AGROTRON 200. Série SUPER PRO. Věk: 3+

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: Traktor DEUTZ AGROTRONZboží nelze koupit, protože neznáme jeho přesnou dostupnost.
Původní cena:
578 Kč
Cena vč. DPH:
468 Kč
Cena bez DPH:
387 Kč

DEUTZ AGROTRON
81002070

BRUDER 2070 - Traktor DEUTZ AGROTRON 200 je velice pěkný a detailně propracovaný model traktoru Bruder s mnoha funkcemi - výklopný motorový prostor, má pneumatiky se vzorkem, který nezapadne v nejtěžším terénu. U traktoru můžete otevřít dveře i kapotu motoru a ovládat ho pomocí funkčního volantu - ovládá se buď volantem uvnitř, nebo druhým-prodlouženým volantem, který je také součástí balení, který se zasune do stávajícího volantu v kabině skrze otvor ve střeše a to příjemně usnadní ovládání stroje.

K tomuto traktoru Vám doporučujeme široký sortiment doplňků, přívěsů a vleků, které se dají připojit díky výškově nastavitelnému závěsnému zařízení a rozšíří tak funkčnost traktoru- najdete u nás v kategorii BRUDER - Příslušenství.. 

Traktor byl vyroben v měřítku 1:16 ke skutečnému traktoru jako věrná plastová kopie. Jde o velice kvalitní zpracování německé firmy BRUDER do nejmenších detailů, vyrobeno v Německu z vysoce kvalitního ABS plastu, pružného plastu s lesklým povrchem, precizně bez jakýchkoli otřepů či přetoků.


Měřítko: 1:16
Rozměry: 29,3 x 16,5 x 18 cm
Materiál: ABS plast
Výrobce: Bruder
Země původu: Německo

Věk: 3+