Doprava zdarmaVTech Kidizoom Smart hodinky růžové s fotoaparátem a videokamerou

Chytré, multifunkční hodinky s fotoaparátem i videokamerou

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: VTech Kidizoom Smart hodinky růžové s fotoaparátem a videokamerouSkladem u dodavatele (1 ks), zboží u Vás bude 5.12.2023
Cena vč. DPH:
1 767 Kč
Cena bez DPH:
1 460 Kč

VTECH
UN25964

Kidizoom Smart Watch jsou dokonalé náramkové hodinky pro děti s přehledným dotykovým displejem. Hodinky ukazují nejenom čas, ale lze s nimi fotit, natáčet video nebo je i použít jako diktafon pro hlasové nahrávky 8.

Hodinky mají vestavěnou Li-ion polymerovou baterii a nabíjí se přes Mikro USB kabel, který je součástí hodinek Kidizoom Smart Watch. Možný přenos souborů do počítače přes USB kabel. Hodinky jsou vysoce odolné. Obsahují 128MB interní paměti pro zhruba 900 fotografií nebo 15 minut videa.

Obsah balení: hodinky, USB kabel, návod.

  • Věk: 5 - 12
  • Baterie: Li-ion polymerová
  • Výdrž baterie: malé používání 2 týdny, běžné používání 2-3 dny, maximální užití 1 den
  • Materiál: plast
  • Rozměry: délka pásku 22 cm, hodinky 5 x 1,7 x 5 cm, displej 2,5 x 2,5 cm

Součástí jsou i 3 zabudované hry.

Hodiny nabízí opravdu obrovské množství zobrazení času.Vybírat si můžete z analogového nebo digitálního zobrazení. Navíc pro každé zobrazení si můžete vybírat z desítek motivů a barevných schémat.

Foťák a videokamera - po stisknutí tlačítka spouště na boku hodinek se z vás stanou opravdoví špióni, pomocí dotykového displeje můžete lehce přepínat mezi fotoaparátem a videokamerou. Navíc pomocí funkce triků, uděláte z vašich fotek i videí nezaměnitelný originál.

Stopky a časovač - jednoduchým způsobem můžete měřit čas nebo ho odpočítávat, navíc si vybírejte z 10-ti zábavných motivů, které stopky a časovač nabízí.

Záznamník hlasu s měničem - nahrajte si vlastní zvukový záznam na hodinkách a zkuste ho třeba i upravit s naším skvělým měničem hlasu. Pokud si chcete užít opravdovou legraci, použijte zabudovaný měnič hlasů a smíchy se neudržíte. Vybírejte z 5-ti různých variant změny hlasu a vše si nezapomeňte uložit.

Budík - funkce budíku v hodinkách je naprosto úžasná a originální, nejen, že můžete vybírat ze spousty úžasných motivů  a zvuků budíku. Vy si můžete i nahrát vlastní zvuk buzení -třeba hlas tatínka :-)

Hry - jak je již zvykem u výrobků značky Vtech, tak také hodinky mají zabudované hry, které cvičí postřeh, rozvíjí logické myšlení a podporují i jemnou motoriku prstů, zahrát si můžete na detektiva, skládat puzzle a nebo chytit tančící notu. Vše hrajete přímo na dotykovém displeji vašich hodinek.


Nabízí spoustu zábavy i bezpečné hry pro děti již od 4 let.

Výrobek má splněné všechny potřebné certifikace vyžadované v ČR, EU i USA pro použití výrobku jako hračky pro děti.